Zapraszamy dzieci i młodzież z terenu Gminy Szlichtyngowa do udziału w konkursie na „Kartkę Świąteczną”.

Celem konkursu jest propagowanie tradycji związanej ze Świętami Bożego Narodzenia, rozwijanie wrażliwości plastycznej i artystycznej i kształtowanie postaw szacunku do tradycji oraz pogłębianie wiedzy na temat symboliki Bożonarodzeniowej.

Ocenie podlegać będą kartki wykonane tylko w formacie A5. Kartki w innych formatach nie będą oceniane. Kartkę należy wykonać w dowolnej technice plastycznej.

Kartka Świąteczna nie musi zawierać tekstu życzeń. Kartkę należy umieścić w kopercie (z dopiskiem Konkurs na Kartkę Świąteczną) wraz z wypełnionym oświadczeniem uczestnika konkursu. Konkurs jest podzielony na trzy kategorie wiekowe: od 4 do 6 lat, od 7 do 9 lat, od 10 do 14 lat.

Osoby, które zajmą I, II i III miejsce w każdej kategorii wiekowej otrzymają nagrody rzeczowe.

Wykonane prace należy składać w terminie do 29 listopada 2023 r. do Urzędu Miasta i Gminy Szlichtyngowa.

Ogłoszenie laureatów konkursu nastąpi do 4 grudnia 2023 roku. Wyniki konkursu wraz z galerią zdjęć zostaną umieszczone na stronie internetowej Gminy Szlichtyngowa: www.szlichtyngowa.pl oraz na profilu Facebook.

Osoba do kontaktu: Anna Walner, tel. 65 549 23 27 wew. 18, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

TytułTypRozmiarDodany przez
Ogłoszenie o konkursiepdf127.69 KBBR
Regulamin konkursupdf125.86 KBBR
Załącznik Nr 1 -- Oświadczeniepdf120.00 KBBR
Opis zmianDataOsobaPorównaj
Artykuł został utworzony.
Dodane załączniki
środa, 15 listopad 2023 12:50 BR